Witamy na nowej stronie internetowej - firmy Elektroinstalacyjnej i Hurtowni Elektrycznej „SORPLEX” znajdującej się w Częstochowie przy ulicy Sabinowskiej 131.

Nasza firma powstała w roku 1996. Od 1 kwietnia 2015 roku jesteśmy członkiem grupy zakupowej ELEKTRO OMEGA.

gruba ElektroOmega SA
Współpracujemy z największymi producentami i importerami w kraju, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom najniższe ceny na rynku. W ciągu kilkunastu lat działalności, dzięki współpracy z wieloma firmami wykonawczymi, uczestniczyliśmy przy realizacji szeregu inwestycji w kraju w zakresie robót energetycznych, instalacyjnych, teletechnicznych, oświetleniowych, aparatury kontrolno-pomiarowej, sygnalizacji ppoż., instalacji światłowodowych, komputerowych. Oferujemy dogodny system sprzedaży oraz zaplecze logistyczne, które umożliwia sprawną obsługę.

Wiemy, że czas ma dziś ogromne znaczenie, dlatego zgodnie z zasadą "czas to pieniądz" - zapewniamy 24-48h realizację dostaw

Mamy na względzie postęp technologiczny oraz ogólny rozwój we wszystkich dziedzinach, dlatego proponujemy sprawdzone produkty ponad 200 producentów krajowych i zagranicznych.

Specjalizujemy się w obsłudze przemysłu oraz sektora instalacji i budownictwa.

Dobieramy ofertę w taki sposób, aby zasłużyć na miano dostawcy profesjonalnych rozwiązań. Profesjonalne doradztwo techniczne, spotkania z producentami, dodatkowe szkolenia dla Klientów, kompletowanie dostaw czy tworzenie magazynów wysuniętych, wzbogacają naszą ofertę i podnoszą wygodę Klientów. Priorytetem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, a także doskonalenie współpracy z kontrahentami. Atrakcyjność oferty Firmy SORPLEX przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - ustaloną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

Materiały, które posiadamy w naszej ofercie handlowej charakteryzuje: 

  •    nowoczesne zaplecze technologiczne; 
  •    wysoka jakość;
  •    wszechstronność zastosowań;
  •    estetyczny wygląd;
  •    wymagania bezpieczeństwa zgodne z normami;
  •    posiadają odpowiednie świadectwa i certyfikaty.

Hurtownia elektryczna oferuje kompleksowe zaopatrzenie w artykuły elektryczne i oświetleniowe dla Klientów hurtowych (sklepy, hurtownie) i detalicznych (firmy, instytucje, instalatorzy, klienci indywidualni).

Realizujemy zamówienia telefonicznie oraz indywidualnie. Możliwość dowozu zakupionego towaru wprost do Klienta (na terenie Częstochowy i okolic).
Na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić każdy oczekiwany towar!

Firma SORPLEX prowadzi działalność handlową, współpracując zarówno z Klientami hurtowymi, instalatorami, jak i Klientami detalicznymi.

Oferujemy artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu: kable, przewody, wyłączniki, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, bramofony; jak również oświetlenie: lampy, oprawy, żyrandole, kinkiety, żarówki.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się silniki elektryczne (1- fazowe oraz 3 - fazowe), druty nawojowe i osprzęt siłowy. Posiadamy rozbudowany asortyment z branży energetycznej (np.: słupy energetyczne).

W naszej ofercie proponujemy także oświetlenie dla biur i przemysłu oraz energooszczędne oświetlenie domu i ogrodu.

Przesyłki wysyłamy solidną firmą kurierską, co gwarantuje terminowość i bezpieczeństwo każdej dostawy. W najbliższym czasie uruchomimy sprzedaż internetową, w naszej ofercie będzie ponad tysiąc produktów w różnych kategoriach.