Szanowni Państwo!

Grupa Elektro Omega S.A. zaprasza do udziału w Projekcie o nazwie „kup zyskaj bonus – 5lat adresowanym do  klientów hurtowni (instalatorów, działów utrzymania ruchu, inwestorów...).

Program trwa od 3 kwietnia do 30 września 2018roku i  jest programem zakupowym (loterią) pozwalającym klientom, którzy kupią w hurtowniach grupowych jednorazowo towary jednego z dostawców kluczowych zaproszonych do akcji o wartości 500 zł netto na paragon lub fakturę - mogą otrzymać jedną z ponad 600 nagród w tym nagrodę główną SAMOCHÓD SKODA CITY GO. Zgłoszenia faktur lub paragonów odbywać się będą do programu przez specjalną platformę na stronie www.kupzyskajbonus.pl 

Pierwszych 100 klientów w każdym z 6 etapów  otrzyma jedną z  nagród gwarantowanych. Jeden etap trwa miesiąc kalendarzowy.

Nagrody główne dla instalatorów -  samochód, laptopy, telewizor … będą losowane przy osobie upoważnionej z Izby celnej do prowadzenia losowania w październiku 2018 r.

Prezentacja samochodów stanowiących  główne nagrody (oklejone logotypami dostawców z akcji) będzie w naszej hurtowni w czasie trwania akcji od 09.05 do 16.05.2018 r.

Już dziś zapraszamy Państwa na mini targi, szkolenia, spotkania, które w tych dniach zostaną zorganizowane w hurtowni dla Naszych klientów - planowany termin 11.05.2018.

Nagroda główna, dla instalatora będzie wręczona na Balu z okazji 5 lat grupy 16 listopada 2018 w Licheniu Hotel ATUT****.

 

Szczegóły w regulaminie.